MEDI DENT

Cześć na imię mam Igor Gortat. Pracuję w tej branży stomatologicznej od siedmiu lat. Zaczynałem od dwóch stanowisk. Aktualnie mam cztery fotele w Łodzi. 

Dlaczego chcieliście zmienić dotychczasowy program?

Zdecydowaliśmy się na zmianę programu. Wcześniej korzystaliśmy z innego programu chmurowego, który nie do końca nam odpowiadał. Tutaj rozwiązania IQ Dental w moim gabinecie myślę, że będą się o wiele lepiej sprawdzały. Już sprawdzają się lepiej. Jeszcze nie wszystko wdrożyliśmy, wdrażamy to krok po kroku. Moi lekarze są zadowoleni, moje asystentki również. Mój zespół przekonał się, że jest to dobry, fajny produkt, który ułatwia pracę z pacjentem, który jest w stanie przekonać pacjenta do lepszej jakości leczenia, żeby wybrał lepsze opcje leczenia dla niego. 

Przed jakimi obawami mierzyliście się przed przystąpieniem do IQ Dental?

Ja nie miałem żadnych obaw. Już wcześniej pracowałem na takim programie i uważam że program chmurowy to najlepsza forma programu. Wcześniej pracowaliśmy na programie chmurowym i nie widzę żadnych przeciwwskazań żebyśmy nie mieli dalej tego kontynuować. Jest to dla mnie super rozwiązanie ponieważ praca w domu również jest możliwa.

Czy widzicie jakieś korzyści po wdrożeniu IQ Dental?

Powiem szczerze dla mnie jako inwestora największym zaskoczeniem był wzrost przychodów gabinetu dzięki możliwości wyliczenia odpowiedniej procedury. Ile ona powinna kosztować, jaki czas lekarz musi poświęcić na daną procedurę, w jaką reklamę inwestować, którą reklamę wykluczyć. Ja np. w swoim gabinecie nie dopuszczam do zapisania pacjenta bez możliwości zaznaczenia z jakiej reklamy ten pacjent do nas przybył. W którego lekarza warto inwestować, który lekarz jest nierentowny, który lekarz jest rentowny. Jaka procedura przynosi mi realny zysk a która przynosi mi stratę. Ale realnie naprawdę ten wzrost dochodów dla mnie jest odczuwalny. Tak moi lekarze widzą wzrost dochodów. Mój zespół dzięki można powiedzieć po części temu programowi też zwiększa się. Dzięki zauważalnemu wzrostowi przychodów mogę dalej bezpiecznie inwestować w klinikę w rozwój, w rozwój mojego zespołu, rozwój sprzętu. Nie siedzę w miejscu tylko ciągle dzięki temu jesteśmy w stanie zapełniać bazę pacjentów. Wiemy w jaką reklamę musimy uderzyć.

Jak ocenianie współpracę z zespołem IQ Dental?

Z pełną świadomością mogę powiedzieć że jest to super profesjonalny zespół, który odpowiada bardzo sprawnie, bardzo szybko, bardzo rzeczowo nie lejąc wody, który realnie zdaje sobie sprawę z moich potrzeb. Kiedy zadaję pytanie otrzymuję czystą klarowną odpowiedź.

Czy polecicie IQ Dental innym gabinetom stomatologicznym?

Czy poleciłbym IQ Dental? Tak, z miłą chęcią go polecę każdemu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram