Skąd potrzeba zmiany oprogramowania?

"

"Do zmiany oprogramowania do zarządzania gabinetem skłoniło nas kilka rzeczy. Z mojego punktu widzenia taka najważniejsza to był między innymi dostęp zdalny do karty pacjenta i do naszych opisów, aby móc się zdalnie zalogować do karty pacjenta, móc podejrzeć, coś napisać."

Kamil Stefański
FILA ORTHODONTICS

"Poszukiwałem programu, który umożliwi mi efektywne koordynowanie pracy mojego zespołu, nawet wtedy kiedy nie jestem na miejscu. Dzięki IQ Dental mogę to robić nawet z tabletu czy telefonu komórkowego."

Piotr Przecherski
FILA ORTHODENTICS

"Zaczęliśmy poszukiwania w związku ze zmieniającymi się przepisami prawa, natomiast okazało się, że elektroniczna dokumentacja usprawniła pracę całego gabinetu, całego zespołu."

Katarzyna Magdzik
DENTAL CARE

"Głównym powodem zmiany programu było to, że szukaliśmy możliwości pracy zdalnej."

Jacek Polak
STOMATOLOGIA POLAK

"Coraz bardziej narastała ilość dokumentacji papierowej. Po kupowaniu kolejnych szafek na tą dokumentacje zdecydowaliśmy, że trzeba usprawnić pracę. Pomyśleliśmy o elektronicznej dokumentacji, ale takiej, która ułatwiałaby pracę a nie utrudniała. Odpalamy na dowolnym systemie operacyjnym i mamy dojścia na dowolnym stanowisku do dokumentacji. W przypadku jakiejś awarii komputera czy potrzeby dojścia do dokumentacji w innym miejscu również nie stanowi to żadnego problemu."

Andrzej Dudek
FOCUS PROMEDI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram