Usługi dodatkowe

Prowadzenie gabinetu stomatologicznego to nie tylko leczenie pacjentów. To również zarządzanie biznesem i podejmowanie trudnych decyzji. Właściciel gabinetu musi dbać o szkolenie zespołu m.in. z umiejętności miękkich, pozyskiwania pacjentów, analizowania danych finansowych.

Aby pomóc Ci w tych zadaniach opracowaliśmy kilka elementów. Część z nich możesz wykupić niezależnie od tego czy korzystasz z aplikacji IQ Dental, czy innego oprogramowania.

Analiza Finansowa

Na podstawie danych zebranych w aplikacji IQ Dental przygotujemy dla Ciebie indywidualny raport. Otrzymasz zestawienie najważniejszych elementów, które zobrazują kondycję finansową Twojego gabinetu. Oprócz danych liczbowych dostaniesz również rekomendacje do poszczególnych elementów, porównanie minionych okresów oraz benchmarki z branży stomatologicznej.

Niezależnie od raportu finansowego i rekomendacji do wdrożenia (wysyłanych mailowo raz w miesiącu), otrzymujesz dostęp 24/7 do zamkniętej grupy na Facebooku. W tej grupie możesz zadać pytania i poznać inne osoby zarządzające gabinetami, które borykają się z podobnymi wyzwaniami.

Uzupełnieniem tej usługi jest comiesięczne spotkanie na żywo, podczas którego możesz adresować swoje problemy i konsultować ewentualne wątpliwości z naszym zespołem.
* Usługa dostępna tylko dla użytkowników aplikacji IQ Dental.
Chcesz poznać aktualną cenę i skorzystać z Analizy Finansowej?
Skontaktuj się z naszym opiekunem klienta.
Skontaktuj się

Szkolenia

Budujemy platformę szkoleniową, na której znajdziesz materiały w formie lekcji wideo adresujące konkretne problemy i wyzwania w gabinecie stomatologicznym. Zasoby na platformie będą systematycznie zwiększane o kolejne moduły i kompetencje.

Uzupełnieniem platformy szkoleniowej będzie dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebooku, na której poznasz innych kursantów i wymienisz się swoimi doświadczeniami.

Dostęp do platformy i grupy dyskusyjnej będzie otwarty dla wszystkich niezależnie od posiadanego oprogramowania. Jednocześnie ceny dla użytkowników IQ Dental (dowolnej usługi abonamentowej) będą atrakcyjniejsze.
Chcesz poznać aktualną cenę i skorzystać ze Szkoleń?
Skontaktuj się z naszym opiekunem klienta.
Skontaktuj się
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram