IQ DENTAL dla właścicieli i managerów

Z Twojej perspektywy gabinet to firma. Biznes, który oprócz niesienia pomocy pacjentom powinien zarabiać. Chcesz się upewnić, że cennik zabiegów jest optymalnie skalkulowany - biorąc pod uwagę szczególnie koszty prowadzenia przychodni. Przykładasz uwagę do rozliczeń pacjentów - codziennych płatności i ewentualnych zaległości. Monitorujesz raporty dobowe i okresowe statystyki finansowe. Twoi lekarze pracują na różnych warunkach i chcesz w łatwy sposób obliczać ich wynagrodzenie.

Monitoruj rentowność i produktywność

Analizuj w szybki i automatyczny sposób dane finansowe, rentowność gabinetu oraz produktywność pracy lekarzy. Nasze kalkulatory, po tym jak oszacujesz w nich rentowność usług lub podwyżek, przewidywalnie pomogą zwiększyć zyski Twojej praktyki.
Sprawdź korzyści zaawansowanych raportów

Delegowanie i monitorowanie zadań

Pozwól aby algorytm IQ Dental automatycznie pilnował powtarzalnych zadań. Przydzielaj zadania współpracownikom, niezależnie od roli w zespole i weryfikuj postępy ich realizacji
Przekonaj się w czym pomoże Ci moduł zadań

Wielopoziomowa komunikacja w gabinecie

Rozmawiaj ze swoim zespołem tak, jakbyś używał FB Messengera. Upraszczaj komunikację poprzez narzędzia, do których jesteście już przyzwyczajeni.
Poznaj nowy wymiar komunikacji w zespole
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram