IQ DENTAL dla sieci gabinetów

Prowadzisz klinikę w kilku oddziałach. Być może masz filie w różnych miastach. Zależy Ci na tym, aby zespół pozostał w stałym kontakcie. Szczególnie, że pacjenci migrują pomiędzy Waszymi oddziałami i umawiają wizyty w różnych miejscach. Sporo pracy jest delegowanej na zespół rozproszony geograficznie. Lekarze i higienistki pracują na różnych warunkach i chcesz w łatwy sposób obliczać ich wynagrodzenie. Monitorujesz raporty dobowe i okresowe zestawienia finansowe.

Monitoruj rentowność i produktywność

Analizuj w szybki i automatyczny sposób dane finansowe, rentowność gabinetu oraz produktywność pracy lekarzy. Nasze kalkulatory, po tym jak oszacujesz w nich rentowność usług lub podwyżek, przewidywalnie pomogą zwiększyć zyski Twojej praktyki.
Sprawdź korzyści zaawansowanych raportów

Delegowanie i monitorowanie zadań

Pozwól aby algorytm IQ Dental automatycznie pilnował powtarzalnych zadań. Przydzielaj zadania współpracownikom, niezależnie od roli w zespole i weryfikuj postępy ich realizacji
Przekonaj się w czym pomoże Ci moduł zadań

Wielopoziomowa komunikacja w gabinecie

Rozmawiaj ze swoim zespołem tak, jakbyś używał FB Messengera. Upraszczaj komunikację poprzez narzędzia, do których jesteście już przyzwyczajeni.
Poznaj nowy wymiar komunikacji w zespole
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram