Szkolenie zespołu

Prowadzimy szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Bez znaczenia czy IQ Dental będzie Twoim pierwszym programem EDM, czy nie. W zależności od indywidualnych ustaleń z Twoim opiekunem, możemy przeszkolić kompleksowo cały Twój zespół lub podzielić szkolenia na takie skierowane dla konkretnej grupy odbiorców tj. kadry zarządzającej, lekarzy i higienistek oraz pozostałego personelu.
W ciągu kilku dni od założenia 30-dniowego konta testowego w IQ Dental, skontaktuje się z Tobą, Twój opiekun, który przeszkoli Ciebie i Twój zespół z najważniejszych funkcjonalności programu. Właścicielom i menedżerom przedstawi cały moduł statystyk, które znacząco ułatwiają kontrolowanie biznesu oraz poprawę jego rentowności. Lekarze poznają nasz diagram, moduł automatycznego planu leczenia wraz z diagnozą i szczegółowym opisem, a rejestratorki i asystentki dowiedzą się jak używać naszego zaawansowanego kalendarza i całej obsługi pacjenta.
Po szkoleniu nie zostawiamy klientów samym sobie :)) Cały czas masz do dyspozycji nasze samouczki, które krok po kroku systematyzują wiedzę, zdobytą podczas szkolenia. W ramach podsumowania otrzymasz krótkie filmiki instruktażowe, nagrane przez naszych opiekunów.
Wypróbuj za darmo przez 14 dni

Nasi Klienci podczas szkoleń

Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram