Z jakimi obawami mierzyli się nasi klienci?

"

"Mieliśmy kilka obaw. Wszystkie te obawy udało mi się wyeliminować po okresie testowym. Kupując program w zasadzie nie miałem większych wątpliwości. W trakcie okresu testowego sprawdzałem różne funkcjonalności programu."

Andrzej Dudek
FOCUS PROMEDI

"Jak każda placówka mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami i obawami związanymi przede wszystkim z bezpieczeństwem danych. Jednak dane są przechowywane na serwerach zewnętrznych."

Katarzyna Magdzik
DENTAL CARE

"Przed ostateczną decyzją o zakupie IQ Dental właściwie jedyne czego obawiałem się to problem migracji dotychczasowych danych naszych pacjentów. Muszę przyznać że zespół IQ Dental zrobił to naprawdę perfekcyjnie i elastycznie przeszliśmy z dnia na dzień do pracy z nowym oprogramowaniem mając wszystkie poprzednie dane."

Piotr Przecherski
FILA ORTHODONTICS

"Ja nie miałem żadnych obaw. Już wcześniej pracowałem na takim programie i uważam że program chmurowy to najlepsza forma programu."

Igor Gortat
MEDI DENT

"W zasadzie nie mam najmniejszych wątpliwości przed zakupem oprogramowania, ponieważ zanim podjęłam decyzję o jego zakupie wzięłam udział w kilku webinarach wprowadzających i program tak bardzo mi się spodobał, że miałam możliwość przetestowania w wersji demo i w momencie kiedy podjęłam decyzję o jego zakupie po prostu byłam pewna, że jest to dobre oprogramowanie."

Aneta Grochowina
ANETA CLINIC DENTAL ART
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram