IQ DENTAL dla średnich i dużych gabinetów

Wasz gabinet ma już dużo foteli. Zatrudniacie kilkunastu stomatologów i higienistek. Przyjmujecie setki pacjentów miesięcznie. Chcesz się upewnić, że kalendarz nie ma zbyt wielu dziur, pacjenci nie odwołują wizyt i przychodzą na umówioną godzinę. Masz dużo pracy i delegujesz zadania na swój zespół. Zależy Ci na ich sprawnym wykonywaniu. Wprowadzasz z lekarzami planowanie leczenia i chcesz, aby pacjenci podejmowali leczenie kompleksowe.

Automatyczny plan leczenia

Na podstawie wypełnionego diagramu algorytm IQ Dental automatycznie wygeneruje propozycję optymalnego planu leczenia. Dodatkowo podzieli go na chronologiczne etapy, więc od teraz przygotowanie oraz zaprezentowanie planu leczenia pacjentowi będzie obustronną przyjemnością.
Dowiedz się więcej

120 autorskich animacji gratis

Pokaż pacjentom przyczynę problemu i zademonstruj rozwiązania przy pomocy naszych autorskich animacji 3D. Inteligentny algorytm dobierze je indywidualnie dla każdego pacjenta co pomoże zmotywować pacjenta do rozpoczęcia leczenia i znacząco oszczędzi Twój czas.
Poznaj automatyczną edukację pacjentów

Monitoruj rentowność i produktywność

Analizuj w szybki i automatyczny sposób dane finansowe, rentowność gabinetu oraz produktywność pracy lekarzy. Nasze kalkulatory, po tym jak oszacujesz w nich rentowność usług lub podwyżek, przewidywalnie pomogą zwiększyć zyski Twojej praktyki.
Sprawdź korzyści zaawansowanych raportów

Panel pacjenta i rejestracja online

Przyznaj pacjentom dostęp online do ich dedykowanych kont, na których m.in. sprawdzą swój plan leczenia, animacje edukacyjne, odczytają wiadomości oraz zarezerwują i opłacą swoją wizytę online. Prześlesz im również ankiety do wypełnienia lub zgody na leczenie.
Sprawdź jak usprawnić kontakt z pacjentami

Delegowanie i monitorowanie zadań

Pozwól aby algorytm IQ Dental automatycznie pilnował powtarzalnych zadań. Przydzielaj zadania współpracownikom, niezależnie od roli w zespole i weryfikuj postępy ich realizacji
Przekonaj się w czym pomoże Ci moduł zadań

Wielopoziomowa komunikacja w gabinecie

Rozmawiaj ze swoim zespołem tak, jakbyś używał FB Messengera. Upraszczaj komunikację poprzez narzędzia, do których jesteście już przyzwyczajeni.
Poznaj nowy wymiar komunikacji w zespole
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram