Lokalizacje i serwery

Od początku postawiliśmy na bezpieczeństwo danych naszych klientów. Rozwiązania Oktawave oraz OVHcloud, na które się zdecydowaliśmy są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony informacji, takimi jak RODO. Zarządzamy również bezpieczeństwem naszej sieci, aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Kiedy z całym zespołem wiecie już jak korzystać z naszej aplikacji, możemy przejść do ostatniego etapu wdrożenia czyli konfiguracji aplikacji. Zaczynamy od skompletowanie całego zespołu personelu, tak aby w następnym kroku móc ustawić dla nich grafiki pracy. Plan pracy jest niezwykle istotny dla lekarzy, ponieważ to na ich podstawie działa kilka algorytmów ułatwiających pracę Waszej rejestracji np. “Znajdź wolny termin”, czy “Lista pacjentów priorytetowych”.
Oktawave:
Wykorzystujemy trzy centra danych Tier 3 zlokalizowanych na terenie Polski, w dwóch regionach dostępności (Warszawa, Kraków). Wykorzystujemy ich certyfikowaną platformę chmurową, zbudowaną w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie.
Firma Oktawave współpracuje z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych i chmurowych – VMware, Red Hat, Microsoft, Parallels. Posiadają certyfikaty ISO/IEC 27001:2013, 27017, 27018, CSA STAR i PCI DSS poświadczające spełnienie wymagań bezpieczeństwa na platformie Oktawave.

Z infrastruktury Oktawave korzystają m.in.: TUI, Grupa Pracuj, Vision Express, Polpharma, Ministerstwo Klimatu i Środowiska.
OVHcloud:
Jest europejskim liderem dostawców usług chmurowych, oferującym swoje usługi w 140 krajach na całym świecie.
My wykorzystujemy jego lokalizację w Warszawie.
Dla nich również najważniejsze jest bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w ich polityce certyfikacji (ISO 27001, ISO 27701, HDS, SecNumCloud itp.), która pozwala zagwarantować suwerenność danych w chmurze.

Klientami i partnerami OVHcloud są m.in.: Louis Vuitton, Auchan, Villeroy&Boch
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram