O nas

"Kierując się znajomością potrzeb praktyk stomatologicznych, tworzymy inteligentny program, który znacznie ułatwia pracę, zwiększa rentowność gabinetu oraz zapewnia większą satysfakcję pacjentom"

4

LATA NA RYNKU

620

OBSŁUŻONYCH
GABINETÓW

25 000

GODZIN PRACY PROGRAMISTÓW
Jako lekarze stomatolodzy oraz właściciele gabinetów stomatologicznych przez wiele lat pracowaliśmy na różnych dostępnych programach. Nasze niezadowolenie i frustracje wynikały z powodu braku wielu ważnych i potrzebnych dla nas funkcjonalności. Dodatkowo musieliśmy korzystać z kilku programów jednocześnie, co generowało dodatkowe koszty i pogorszało komfort pracy całego naszego zespołu. Wysokie koszty zakupu za każde nowe stanowisko i dodatkowe opłaty serwisowe zniechęcały nas jeszcze bardziej.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć oprogramownie, które będzie odpowiadało potrzebom zarówno stomatologów, jak również osób zarządzających gabinetami stomatologicznymi. Konsultowaliśmy to z kilkudziesięcioma lekarzami z całego kraju, aby nie był to progam tylko na "nasze" potrzeby. Jesteśmy przekonani, że pomoże również Tobie :)

Nasz zespół

Marcin Cebula
Kontakt do mnie: 797 321 766
Czarek Cuber
Kontakt do mnie: 536 131 802
Ania Draj
Kontakt do mnie: 532 673 928
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram