Proces wdrożenia

Nasz zespół wspiera pełny proces wdrożenia, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Począwszy od szkolenia zespołu, dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do kompleksowego szkolenia, które umożliwia im wykorzystanie pełnego potencjału nowych narzędzi i funkcji. Ponadto, nasi eksperci zajmują się staranną migracją danych, gwarantując integralność i kompletność przemieszczanych informacji. Dodatkowo, dostosowujemy aplikację do specyficznych potrzeb i wymagań naszych klientów, aby zapewnić im optymalne funkcjonowanie i maksymalną użyteczność. Naszym celem jest pełne wsparcie w procesie wdrożenia, aby zapewnić sukces i płynne przejście do nowego systemu.

Pomagamy na każdym kroku

Szkolenie zespołu
Prowadzimy szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Bez znaczenia czy IQ Dental będzie Twoim pierwszym programem EDM, czy nie. W zależności od indywidualnych ustaleń z Twoim opiekunem, możemy przeszkolić kompleksowo cały Twój zespół lub podzielić szkolenia na takie skierowane dla konkretnej grupy odbiorców tj. kadry zarządzającej, lekarzy i higienistek oraz pozostałego personelu.
Sprawdź
Migracja danych
Bez problemu przeniesiemy Twoje dane z dotychczasowego programu. Wizyty z kalendarza, historia choroby pacjentów, rozliczenia, konta personelu? Żaden problem! Migrujemy ze wszystkich najpopularniejszych, jak i tych bardziej niszowych programów.
Sprawdź
Dostosowanie aplikacji
Wspieramy Cię przez cały proces rozpoczęcia pracy w naszym programie. Pomagamy w konfiguracji zarówno podstawowych ustawień takich jak konta personelu, grafik pracy, Platforma P1, jak i tych zaawansowanych jak np. rezerwacje online, ustawienia diagramu czy integracje z urządzeniami zewnętrznymi np. drukarka POSNET
Sprawdź
Wypróbuj za darmo przez 14 dni

Nasi Klienci podczas szkoleń

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram