IQ DENTAL dla małych gabinetów

Prowadząc jedno/dwu fotelowy gabinet jesteś jednocześnie okrętem, sterem i żeglarzem. Oprócz leczenia pacjentów musisz podejmować szereg decyzji biznesowych. Twój zespół nie jest duży więc często samodzielnie wykonujesz zadania. Chcesz się upewnić, że nic Ci nie ucieka, pacjenci są potwierdzani, a na koniec dnia zgadza się gotówka w kasie.

Intuicyjny diagram i dynamiczna diagnoza

Wypełnij atrakcyjny wizualnie diagram, a nasz algorytm inteligentnie wygeneruje kompletną diagnozę. Dodatkowo podzieli ją dla Ciebie na pozytywy oraz problemy oraz dopasuje unikalne animacje z etiologią i konsekwencjami braku leczenia.
Dowiedz się więcej

Monitoruj rentowność i produktywność

Analizuj w szybki i automatyczny sposób dane finansowe, rentowność gabinetu oraz produktywność pracy lekarzy. Nasze kalkulatory, po tym jak oszacujesz w nich rentowność usług lub podwyżek, przewidywalnie pomogą zwiększyć zyski Twojej praktyki.
Sprawdź korzyści zaawansowanych raportów

Intuicyjna rezerwacja i zmiana terminów

Planuj pracę lekarzy i higienistek na inteligentnym kalendarzu, wspomaganym przez algorytm, który m.in. będzie unikał podwójnego wykorzystania posiadanych zasobów - zarówno osobowych jak również gabinetowych czy sprzętowych.
Zobacz jak może działać nowoczesny kalendarz
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram