Jakie korzyści z IQ Dental widzą nasi klienci?

"

"Jeżeli chodzi o korzyści dla mnie jako lekarza tak jak już wspominałem największą korzyścią jest możliwość napisania i później kontrolowania planu leczenia. Na jakim etapie ten plan leczenia jest w danym momencie u danego pacjenta. Możemy w każdej chwili do tego wrócić, sprawdzić czy ten pacjent jest umówiony na kolejne wizyty. To jest bardzo bardzo przydatne jeżeli chodzi o moją funkcję lekarza. Jeżeli chodzi o funkcję właściciela gabinetu to bardzo fajnym narzędziem jest to, że w każdej chwili mogę sprawdzić statystyki."

Łukasz Bańczyk
BAŃCZYK STOMATOLOGIA

"Przejście na IQ Dental bardzo usprawniło pracę w moim gabinecie ale również komunikację moją z poszczególnymi pracownikami. Dzięki temu zacząłem również mierzyć konwersje z konsultacji i mam na bieżąco dostęp do raportów generowanych na każdym etapie leczenia pacjenta."

Piotr Przecherski
FILA ORTHODONICS

"Widzę bardzo dużo korzyści a przede wszystkim fakt, że to oprogramowanie ma własne animacje edukacyjne dla pacjentów. W związku z czym w momencie omawiania planów leczenia czy informowaniu pacjentów o sytuacji w jamie ustnej korzystamy z tych filmów, multimediów. I to znakomicie działa na pacjentów. Pacjenci rozumieją to co do nich mówimy i co chcemy im przekazać."

Aneta Grochowina
ANETA CLINIC DENTAL ART

"Widzimy same korzyści płynące ze zmiany oprogramowania w gabinecie. Zarówno widzą je nasi lekarze, którzy kartoteki mogą prowadzić w sposób ułatwiony."

Katarzyna Magdzik
DENTAL CARE

"Przede wszystkim nie musimy docierać za każdym razem do papierowej dokumentacji więc możemy szybciej rozpocząć wizytę. W pewien sposób też program tutaj dyscyplinuje do wypełniania tej dokumentacji medycznej na bieżąco, ponieważ powinno się to odbywać w trakcie wizyty. I też tutaj jest to zapewnione, ponieważ wizytę otwieramy i zamykamy w momencie kiedy pacjent jest w gabinecie, kiedy ta wizyta jest przeprowadzana."

Andrzej Dudek
FOCUS PROMEDI

"Po wprowadzeniu programu IQ Dental zauważyliśmy olbrzymią zmianę chociażby w tej kwestii, że program pozwala nam dużo lepiej komunikować się zarówno z pacjentami jak i wewnątrz zespołu. Program pozwala dużo sprawniej prezentować plany leczenia pacjentom dzięki fajnym wizualizacją, które są wbudowane w możliwość programu."

Jacek Polak
STOMATOLOGIA POLAK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram