IQ DENTAL dla rejestratorek i opiekunów

Twoim głównym narzędzie pracy jest kalendarz. Chcesz zatem, aby to miejsce w aplikacji było czytelne i intuicyjne. Zależy Ci na łatwym i szybkim tworzeniu nowych wizyt. Idealnie dopasowanych do określonych kryteriów danego pacjenta. Rozliczając pacjentów chcesz mieć opcję wystawiania rachunków i faktur, najlepiej automatycznie drukowanych. Nie chcesz, aby pacjenci “znikali” w procesie. Potrzebujesz wsparcia przy sortowaniu list pacjentów.

Aktywna poczekalnia i gabinety

Kieruj sprawnie “ruchem” pacjentów pomiędzy poczekalnią, a gabinetami i raz na zawsze rozwiąż problem przekazywania informacji o ewentualnych opóźnieniach!
Poznaj zalety aktywnej poczekalni i gabinetów

Inteligentna lista oczekujących

Zapełnij luki w kalendarzu Twojego gabinetu dzięki algorytmowi, który dobierze właściwych pacjentów w miejsce odwołanych wizyt. Zarządzaj sprawnie grafikiem lekarzy i higienistek, oszczędzając przy tym czas pracy rejestracji!
Sprawdź nowatorską listę oczekujących

Intuicyjna rezerwacja i zmiana terminów

Planuj pracę lekarzy i higienistek na inteligentnym kalendarzu, wspomaganym przez algorytm, który m.in. będzie unikał podwójnego wykorzystania posiadanych zasobów - zarówno osobowych jak również gabinetowych czy sprzętowych.
Zobacz jak może działać nowoczesny kalendarz

Panel pacjenta i rejestracja online

Przyznaj pacjentom dostęp online do ich dedykowanych kont, na których m.in. sprawdzą swój plan leczenia, animacje edukacyjne, odczytają wiadomości oraz zarezerwują i opłacą swoją wizytę online. Prześlesz im również ankiety do wypełnienia lub zgody na leczenie.
Sprawdź jak usprawnić kontakt z pacjentami
Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Zabezpieczona baza
Zabezpieczona baza pacjentów zgodna z RODO
Bezpłatna migracja bazy
Bezpłatne migracje bazy pacjentów z innych programów
Bezpłatne aktualizacje
Bezpłatne aktualizacje oraz opieka serwisowa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram