ANETA CLINIC DENTAL ART

Dzień dobry, nazywam się Aneta Grochowina. Jestem lekarzem stomatologiem, prowadzę w Łodzi autorską klinikę stomatologiczną Aneta Clinic Dental Art.

Dlaczego chcieliście zmienić dotychczasowy program?

Przez kilka lat korzystałam z w sumie dwóch programów do obsługi pacjentów wykorzystywanych głównie jako kalendarz i bazę pacjentów. Nigdy nie korzystałam z elektronicznej dokumentacji medycznej a z uwagi na wymogi prawa musiałam się zdecydować na jakiś program. W zasadzie tak naprawdę zrządzenie losu zdecydowało o tym, że natrafiłam na IQ Dental. I oczywiście nie żałuję. 

Przed jakimi obawami mierzyliście się przed przystąpieniem do IQ Dental?

W zasadzie nie mam najmniejszych wątpliwości przed zakupem oprogramowania, ponieważ zanim podjęłam decyzję o jego zakupie wzięłam udział w kilku webinarach wprowadzających i program tak bardzo mi się spodobał, że miałam możliwość przetestowania w wersji demo i w momencie kiedy podjęłam decyzję o jego zakupie po prostu byłam pewna, że jest to dobre oprogramowanie. 

Czy widzicie jakieś korzyści po wdrożeniu IQ Dental?

Widzę bardzo dużo korzyści a przede wszystkim fakt, że to oprogramowanie ma własne animacje edukacyjne dla pacjentów. W związku z czym w momencie omawiania planów leczenia czy informowaniu pacjentów o sytuacji w jamie ustnej korzystamy z tych filmów, multimediów. I to znakomicie działa na pacjentów. Pacjenci rozumieją to co do nich mówimy i co chcemy im przekazać. Poza tym grafik, kalendarz w IQ Detal jest bardzo czytelny, bardzo przejrzysty. W zasadzie cały personel mojej klinice jest bardzo zadowolony z kilku IQ Dental. Zaczęłam wykorzystywać statystyki, które są dostępne w oprogramowaniu. Z nich można wyczytać naprawdę bardzo dużo istotnych informacji, których do tej pory tak naprawdę nie miałam możliwości nawet wprowadzić bo nigdy na to nie było czasu. Natomiast tutaj są same gotowce w związku z czym korzyści w IQ Dental jest mnóstwo i uważam, że nie ma drugiego takiego programu w chwili obecnej na rynku. 

Jak ocenianie współpracę z zespołem IQ Dental?

Cały zespół IQ Dental jest obecnie nastawiony bardzo na klienta i bardzo liczę na to, że to się nie zmieni. Reakcja jest natychmiastowa. W momencie kiedy napiszemy jakąkolwiek informację do Help Desk to odpowiedź przychodzi w ciągu kilku minut. W związku z czym uważam, że w tym momencie jest to na szóstkę. 

Czy polecicie IQ Dental innym gabinetom stomatologicznym?

Zdecydowanie polecam IQ Dental. Ale tak jak powiedziałam miałam doświadczenie do tej pory tylko z dwoma programami. W zasadzie przez to, że zaspokaja wszelkie nasze potrzeby obecnie nie czuję potrzeby aby szukać czegokolwiek innego. Poza tym wiem że IQ Dental będzie się rozwijał, będzie miał dodatkowe opcje, funkcje. I rzeczywiście obserwuję to, że jeżeli cokolwiek jest obiecane IQ Dental to jest to zrobione.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram