FILA ORTHODONTICS

Nazywam się Piotr Przecherski jestem współwłaścicielem i zarządzam pracą gabinetu ortodontycznego w Katowicach. 

Dlaczego chcieliście zmienić dotychczasowy program?

Poszukiwałem programu, który umożliwi mi efektywne koordynowanie pracy mojego zespołu nawet wtedy kiedy nie jestem na miejscu. Dzięki IQ Dental mogę to robić nawet z tabletu czy telefonu komórkowego. Nie jest to żaden problem abym komunikował się i delegował zadania do pojedynczych członków swojego zespołu. 

Z jakimi obawami mierzyliście się przed przystąpieniem do IQ Dental?

Przed ostateczną decyzją o zakupie IQ Dental właściwie jedyne czego obawiałem się to problem migracji dotychczasowych danych naszych pacjentów. Muszę przyznać że zespół IQ Dental zrobił to naprawdę perfekcyjnie i elastycznie przeszliśmy z dnia na dzień do pracy z nowym oprogramowaniem mając wszystkie poprzednie dane. Obawiałem się również jak szybko mój zespół będzie dobrze i efektywnie pracował w nowym oprogramowaniu. To okazało się również bardzo miłym zaskoczeniem. Po dwugodzinnym szkoleniu mój zespół wiedział wszystko czego trzeba aby zupełnie bezproblemowo pracować w IQ Dental.

Czy widzicie jakieś korzyści po wdrożeniu IQ Dental?

Przejście na IQ Dental bardzo usprawniło pracę w moim gabinecie ale również komunikację moją z poszczególnymi pracownikami. Dzięki temu zacząłem również mierzyć konwersje z konsultacji i mam na bieżąco dostęp do raportów generowanych na każdym etapie leczenia pacjenta. Dodatkową zachętą do zakupu IQ Dental były bardzo niskie koszty w porównaniu do rocznej opieki serwisowej programu, który miałem dotychczas.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram