O nas

Jako lekarze stomatolodzy oraz właściciele gabinetów stomatologicznych przez wiele lat pracowaliśmy na różnych dostępnych programach. Nasze niezadowolenie i frustracje wynikały z powodu braku wielu ważnych i potrzebnych dla nas funkcjonalności. Dodatkowo musieliśmy korzystać z kilku programów jednocześnie, co generowało dodatkowe koszty i pogorszało komfort pracy całego naszego zespołu. Wysokie koszty  zakupu za każde nowe stanowisko i dodatkowe opłaty serwisowe zniechęcały nas jeszcze bardziej. 

Testuj bezpłatnie

Dlatego

Postanowiliśmy stworzyć oprogramownie, które będzie odpowiadało potrzebom zarówno stomatologów, jak również osób zarządzających gabinetami stomatologicznymi. Konsultowaliśmy to z kilkudziesięcioma lekarzami z całego kraju, aby nie był to progam tylko na "nasze" potrzeby. Jesteśmy przekonani, że pomoże również Tobie :)

Nasz zespół

  • 731 179 000

  • 536 101 979

  • 536 131 802

Dlaczego warto rozważyć IQ Dental?

IQ Dental to w pełni mobilne i najnowocześniejsze oprogramowanie do zarządzania każdym gabinetem stomatologicznym.

Posiadamy innowacyjne funkcje, które znacząco usprawniają komunikację z pacjentem,  pomagają lekarzom dentystom w tworzeniu planów leczenia, a właścicieli praktyk wspieramy w zwiększeniu rentowności oraz poprawie efektywności pracy całego zespołu. 

Nasze unikatowe na skalę światową algorytmy inteligentnej diagnozy oraz moduły planowania leczenia, zostały docenione przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która przyznała nam dotację na rozwój naszej aplikacji. 

Nasza misja

“Kierując się znajomością potrzeb praktyk stomatologicznych, tworzymy inteligentny program, który
znacznie ułatwia pracę, zwiększa rentowność gabinetu oraz zapewnia większą satysfakcję pacjentom”