Zmiany w diagramie, nowe reguły do wysyłek SMSów i e-maili, blokowanie gabinetu, modyfikacje planów leczenia i inne.

Zaraz po nowym roku wzięliśmy się ostro do pracy, czego efektem jest wiele nowych rozwiązań w IQ Dental. Na pierwszy ogień zmieniliśmy i ulepszyliśmy diagram, następnie dodaliśmy nowe reguły. Dodatkowo włączyliśmy możliwość blokowania gabinetów z poziomu kalendarza, modyfikacje przy planach leczenia, możliwość generowania raportów oraz automatyczne rozliczanie wizyt. Po więcej szczegółów zapraszamy poniżej

1. Diagram

Początek roku to skupienie prac nad rozwojem części aplikacji dotyczącej diagramu.

A. Lista najczęściej używanych statusów - Po kliknięciu pojedynczego zęba pojawi się lista, którą każdy lekarz może skonfigurować według swoich preferencji. Od teraz każdy ma możliwość wyboru, który sposób jest dla niego bardziej intuicyjny - własna lista lub boczne menu, które również w tym miesiącu zostało delikatnie odświeżone.

B.  Boczne menu - Odeszliśmy od podziału Status zębowy oraz Problemy i zamieniliśmy go na Jama ustna, orazPojedynczy ząb. Dodatkowo, aby na jednym widoku widać było więcej pozycji, zrezygnowaliśmy z ikonek, znajdujących się przy każdej pozycji. Wszystkie pozycje ułożone są alfabetycznie, a na górnym pasku dodaliśmy również wyszukiwarkę.

2. Reguły uwzględniające wysyłkę wiadomości SMS/e-mail wyłącznie w dni robocze

Rozwiązanie to pozwoli ograniczyć wysyłkę wiadomości SMS wyłącznie w dni robocze. Przykład: jeżeli wysyłamy pacjentowi przypomnienie o wizycie dzień przed wizytą, to przypomnienie z wizytą zaplanowaną na podziałek, zostanie wysłane w piątek.

3. Blokowanie gabinetu z poziomu kalendarza

Przerwa na lunch, spotkanie służbowe czy wizyta serwisanta? Dodaj blokadę wybranych godzin lub dni w gabinecie, aby zablokować możliwość umawiania pacjentów w wybranym terminie.

4. Modyfikacje przy planie leczenia

Dodaliśmy rzut diagramu przy konfiguratorze planu leczenia.

5. Możliwość generowania raportów w formacie .xlsx (Excel)

Dodaliśmy możliwość eksportowania danych do formatu pozwalającego na dowolną modyfikację we własnym zakresie

6. Automatyczne rozliczenie wizyt wycenionych na 0zł

Wizyty wycenione na 0zł, nie wymagają już kliknięcia Rozlicz, tylko z automatu zostają rozliczone po zakończonej wizycie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram