Wysyłka zdarzeń medycznych dla Podmiotów leczniczych

We wrześniu poprawiliśmy wygląd kalendarza, dodaliśmy możliwość wydruku cennika, poprawki z SMSami oraz możliwość wysyłki zdarzeń medycznych dla podmiotów leczniczych.

1. Kolor grafiku pracy w kalendarzu

Część z Państwa prosiła nas o wzmocnienie kolorów grafiku pracy personelu na widoku kalendarza.

Kolory są teraz "pełniejsze", a dodatkowo można wybrać kolor czcionki - biały lub czarny.

2. Wydruk cennika

Poprawiliśmy czytelność wydruku cennika. https://iqdental.app/ustawienia/zabiegi/procedury

Podobnie jak wcześniej możemy pobrać wersję do wydruku (PDF) lub do edycji (XLSX)

Widok z poziomu kalendarza

3. Poprawa wiadomości SMS z przypomnieniem o wizycie

W pierwotnej wersji link z potwierdzeniem wiadomości był aktywny jedynie 48 godzin od momentu wysłania do pacjenta. Po tym czasie link przestawał być aktywny, a po jego kliknięciu była prośba o zalogowanie do aplikacji.

Po naszej zmianie, SMS-y wysyłane po 23 września, będą aktywne 30 dni, a po ich wygaśnięciu pacjent otrzyma informacje o tym, że link przestał być aktywny.

4. Ząb do reendo -> Ząb do powtórnego leczenia kanałowego

Dla uspójnienia nazewnictwa w programie, zmieniliśmy nazwę problemu Ząb do reendo na Ząb do powtórnego leczenia kanałowego.

5. Wysyłka zdarzeń medycznych dla Podmiotów leczniczych

Uruchomiliśmy wysyłkę zdarzeń medycznych dla podmiotów leczniczych, które mają skonfigurowane certyfikaty do połączenia z platformą P1 (https://iqdental.app/ustawienia/certificates/subject_entity)

W chwili obecnej pracujemy nad tym, aby jak najszybciej uruchomić wysyłkę Zdarzeń medycznych oraz wystawianie recept również dla Praktyki zawodowej.

6. Notyfikacja o zakończonej wizycie

Rozszerzyliśmy możliwość pokazywania notyfikacji o zakończeniu wizyty, które do tej pory prezentowane były tylko dla rejestracji. Wystarczy w ustawieniach konta zaznaczyć checkbox "Pokaż notyfikacje o zakończonej wizycie"

7. Możliwość dodania informacji o wizycie dla pacjentów priorytetowych

Tak dodana notatka będzie z automatu dodana, gdy umówimy pacjentowi wizytę w kalendarzu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram