Wersja DEMO bez konieczności logowania, dowolna konfiguracja uprawnień użytkowników, intuicyjny samouczek wdrożeniowy oraz indywidualne kolory personelu

Udostępniliśmy administratorom gabinetów swobodną konfigurację uprawnień, indywidualnie do każdego z użytkowników. Pojawiła się długo wyczekiwana wersja DEMO, która pozwoli zapoznać się osobom rozważającym IQ Dental z wszystkim funkcjonalnościami bez konieczności zakładania konta testowego. Tym wszystkim, którzy rozpoczną korzystanie z naszej aplikacji na starcie uruchomi się intuicyjny Samouczek, który poprowadzi za rękę podczas stawiania pierwszych w środowisku IQ Dental.

Przydzielanie uprawnień przez admina

Modyfikacja, która pozwala administratorowi i uprawnionemu menedżerowi na nadawanie uprawnień dla poszczególnych członków zespołu.

Samouczek wdrożeniowy

W celu łatwiejszej obsługi programu, dodaliśmy kolejny interaktywny samouczek, który wraz z użytkownikiem przechodzi przez najważniejsze elementy konfiguracji programu, tak aby jak móc jak najpełniej wykorzystać funkcjonalności IQ Dental.

Klinika Demo

Utworzyliśmy klinikę Demo, abyście mogli zobaczyć co oferuje IQ Dental, zanim dokonacie rejestracji i zakupu subskrypcji naszego programu.

Dodanie koloru personelu

Aby każdy pracownik lepiej odróżniał się nie tylko na widoku kalendarza, ale również w ustawieniach, dodaliśmy możliwość przypisywania konkretnych kolorów do Twojego personelu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram