Szybkie rozpoczęcie wizyty, konfigurator oraz notka przy diagramie, wydruk z kalendarza, nowe integracje!

Utrzymujemy tempo aktualizacji naszej aplikacji i w tym miesiącu w IQ Dental pojawiają się kolejne nowości. Na początek uproszczona i przyśpieszona możliwość rozpoczęcia wizyty, kolejna rzecz to konfigurator listy przy diagramie oraz możliwość tworzenia notek. A na koniec możliwość wydrukowania listy z kalendarza oraz nowe integracje baz danych!

1. Szybkie rozpoczęcie wizyty

Na górnym pasku pojawił się "+", który pozwala na rozpoczęcie wizyty podając absolutne minimum danych tj. pacjenta oraz gabinet. Idealne rozwiązanie dla nagłych, bólowych wizyt.

2. Konfigurator listy przy diagramie

W ramach rozwoju funkcjonalności dodanej w poprzednim miesiącu poprawiliśmy intuicyjność konfiguracji oraz możliwość wyłączenia tej listy, jeżeli lekarz preferuje korzystanie z menu bocznego.

3. Notatka pod diagramem

W ramach dalszej pracy nad diagramem dodaliśmy Notatkę do diagramu. Jest to miejsce w którym możemy zanotować to, czego nie możemy zaznaczyć na diagramie. W wersji pierwotnej notatka nie jest przypisana do konkretnej. W kolejnych wdrożeniach planujemy rozszerzenie o przypisanie do konkretnych wizyt.

4. Wydruk listy z kalendarza

Dodaliśmy możliwość wydruku listy wizyt w kalendarza. Możemy wybrać, czy drukujemy wizyty przypisane do konkretnego lekarza, czy dla gabinetu. Wydruk możemy mieć w dwóch wariantach. Po zaznaczeniu opcji Wydrukuj wizyty z notatkami do wizyt stworzy listę z miejscem na notatki do wizyty, jeżeli natomiast potrzebujesz mieć wydruk większej ilości wizyt na jednej stronie, ale już bez miejsca na dodatkowe notatki - wystarczy zostawić checbox pusty.

5. Integracja z PL-Med oraz FELG Dent

Nasz integrator bazy danych z innych programów powiększył się o kolejne pozycje. Na chwilę obecną przenosimy bazę z Prodenis, Estomed, PL-Med oraz FELG Dent.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram