Rozliczenia lekarzy z podsumowaniem wizyt, optymalizacja ustawień prowizji lekarza, nowa rola Opiekuna Pacjenta i rozwój modułu statystyk

Gabinety stomatologiczne posiadające role Koordynatora Leczenia otrzymują dodatkowe funkcjonalności. Managerowie posiadający najróżniejsze formy rozliczeń z lekarzami mogą od teraz prowadzić je wszystkie jednocześnie, zarówno prowizje procentowe, kwotowe, bonusy ale również wyjątki do procedur czy wariantów. Do statystyk dodajemy kalkulacje cen zabiegów, predykcja podwyżek i produktywność lekarzy.

Rozwój modułu statystyk - kalkulacja cen zabiegów, predykcja podwyżek i produktywność

Statystyki z całą pewnością od samego początku były bardzo mocnym punktem IQ Dental. Pomimo tego nie zwalniamy tempa i dodajemy nową funkcjonalność – Kalkulacja cen usług, która w trudnym okresie, którym było rozpoczęcie się pandemii Korona Wirusa w Polsce pozwoliła naszym klientom na szybkie zweryfikowanie cen swoich procedur.

Po podaniu Średniego kosztu fotelogodziny, Średniego kosztu personelu średniego oraz np. wybraniu lekarza możemy zweryfikować rentowność poszczególnych zabiegów wykonywanych przez lekarza.

Oprócz tego wprowadziliśmy również Predykcję Podwyżek, która pozwala obliczyć potencjał podwyżki względem cen i ilości zabiegów wykonanych w wybranym okresie czasu. Dzięki temu możemy zweryfikować o ile mógłby się zwiększyć nasz przychód gdyby ceny były wyższe np. o 5%

Produktywność rozbija pracę lekarza na części pierwsze. Możemy wybrać do jednego, kilku lub wszystkich lekarzy, dzięki czemu możliwe jest porównanie poszczególnych wyników każdego z nich.

Rozliczenia lekarzy z podsumowaniem wizyt

Rozliczenia lekarzy przedstawia prowizję lekarza, którą wypracował w wybranym okresie czasu. Jeżeli chcemy zweryfikować jakie wizyty złożyły się na tę prowizję możemy przejść do szczegółów. Oprócz listy pacjentów znajdziemy tam również wykonane procedury

Dodanie możliwości ustawienia prowizji dla lekarza nawet do procedur darmowych

W pracy lekarza mogą zdarzać się procedury, które dla pacjenta są bezpłatne np. wizyta kontrolna po zabiegu.

Optymalizacja ustawienia prowizji lekarza

Dodaliśmy możliwość liczenia prowizji lekarza wychodząc od największego ogółu czyli liczenia jednej prowizji od wszystkich jego procedur, do największego szczegółu, gdzie możemy nawet dla każdego wariantu i etapu ustawić prowizję dla lekarza. Wobec tego, jeżeli chcesz przejść z lekarzem na prowizję gotówkową, a nie procentową to IQ Dental jest do tego idealnie dostosowany.

Dodanie koordynatora leczenia do karty pacjenta

Do karty pacjenta możemy dopisać Opiekuna Pacjenta / Koordynatora Leczenia. Jeżeli w swojej klinice mamy kilku koordynatorów leczenia to w bardzo prosty sposób mogą oni przeszukać swoich pacjentów używając filtrów znajdujących się z lewej strony modułu Pacjenci.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram