Podsumowanie problemów pod diagramem, zmiana koloru zębów mlecznych, domyślna konfiguracja kliniki oraz pacjent spóźniony

W kalendarzu dodajemy intuicyjne oznaczenie pacjenta, który spóźnia się najzaplanowaną wizytę. Szybsza weryfikacja planowanych procedur dzięki automatycznie tworzącej się liście procedur poniżej diagramu. Nowym użytkownikom ułatwiamy start w naszej aplikacji dzięki domyślnej konfiguracji kliniki. Zmieniliśmy również kolor zębów mlecznych na diagramie, odróżniając je jednoznacznie od zębów stałych.

Zmiana koloru dla zębów mlecznych

W związku z tym, że część z Was zgłaszała nam, że zęby mleczne nie dość wyraźnie odróżniają się od zębów stałych wprowadziliśmy modyfikację, aby poprawić Wasz komfort pracy.

Pacjent potwierdzony nie przyszedł

Pacjent potwierdził wizytę, a mimo tego nie zjawił się w gabinecie? W momencie, gdy taka wizyta miałaby się rozpocząć, a pacjenta nadal nie ma w gabinecie, na widoku kalendarza jego wizyta zaczyna pulsować. Jeżeli np. dodzwonimy się do tego pacjenta i ten przełoży wizytę na inny termin, to lekarz, który miał przyjmować przeprowadzić tę wizytę dostanie powiadomienie o tym co stało się z jego pacjentem.

Wyświetlanie listy problemów pod diagramem

Oprócz graficznego odwzorowania stanu jamy ustnej pacjenta, dodaliśmy też listę rzeczy, które wyklikaliśmy z menu bocznego, tak aby weryfikacja przebiegała jeszcze sprawniej.

Domyślna konfiguracja kliniki

Chcąc pomóc Wam w stawianiu pierwszych kroków w IQ Dental, rozszerzyliśmy domyślną konfigurację kliniki na start.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram