Nowy sposób gromadzenia i obiegu dokumentów, automatyczne opisy do animacji edukacyjnych, ankieta COVID i samouczek wprowadzający

Oprócz animacji w planie leczenia dodajemy od teraz automatyczne opisy procedur. Rozszerzamy listę interaktywnych ankiet na karcie pacjenta o COVID-19. Dla nowych użytkowników IQ Dental wprowadzamy interaktywny samouczek nawigacyjny, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie rozpocząć pracę z naszą aplikacją. W menu głównym dodaliśmy nową zakładkę poświęconą przechowywaniu i obiegowi dokumentów.

Dodanie nowej głównej kategorii – Dokumenty

Nowa główna kategoria Dokumenty to świetne miejsce na przechowywanie wszystkich plików, których do tej pory szukałeś w różnych miejscach na komputerze.

Dodatkowe opisy do filmów i animacji edukacyjnych

Do animacji przedstawiających zarówno szczegóły planu leczenia jak i problemy pacjenta dodaliśmy opisy, dla jeszcze łatwiejszej komunikacji z pacjentem.

Aktualizacja szablonów e-maili

Odświeżyliśmy wszystkie komunikaty e-mail, które wychodzą z aplikacji, aby oprócz treści, były również przekazywane w bardziej przystępnej formie

Wyślij ponownie e-mail z hasłem

Jeżeli pacjent zapodział, gdzieś maila z linkiem do aktywacji swojego konta to z poziomu konta pacjenta, możemy raz jeszcze wysłać mu maila z danymi do logowania.

Ankieta COVID

W związku pojawieniem się COVID-19 rozszerzyliśmy naszą listę ankiet, które można przeprowadzić z poziomu karty pacjenta.

Samouczek wprowadzający

Pierwszy interaktywny samouczek IQ Dental. Samouczek nawigacyjny, który informuje o tym gdzie można znaleźć najważniejsze funkcje aplikacji.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram