Możliwy import danych z Prodentisa, automatyczne zgody na leczenie, niepełne rozliczenie wizyty oraz modyfikacja karty zakończenia wizyty

Zmodyfikowaliśmy kartę zakończenia wizyty dodając intuicyjne elementy weryfikacyjne. Zgody pacjenta dodawane są automatycznie do planowanych, a potem wykonywanych procedur. Przebudowaliśmy również rozliczenia na koncie pacjenta pozwalając m.in. na niepełne opłacenie wizyty, dzięki czemu łatwiej weryfikować ewentualne zaległości. Oprócz Estomedu, od teraz pobieramy dane również z Prodentisa.

Możliwość niepełnego rozliczenia wizyt oraz przebudowa rozliczeń na koncie pacjenta

Dodaliśmy możliwość częściowego rozliczenia wizyt, oraz całkowicie przebudowaliśmy widok rozliczeń na koncie pacjenta. Od teraz bez trudu zweryfikujesz które wizyty nie zostały jeszcze rozliczone, podejrzysz aktualny stan konta pacjenta oraz bez trudu wystawisz fakturę za wizytę.

Dodanie zgód na karcie pacjenta

Podczas planowania kolejnych wizyt pacjenta, możesz dodać planowane procedury, a na koniec wysłać zgody do pacjenta e-mailem, aby mógł zapoznać się z dokumentami jeszcze przed wizytą.

Modyfikacja karty zakończenia wizyty 

Oprócz notatek i określenia statusu pacjenta, stomatolog może w łatwy sposób oznaczyć w planie leczenia zrealizowane procedury oraz nanieść na diagram zaktualizowane stany zębów. Oczywiście aplikacja IQ Dental automatycznie podpowiada, które problemy zostały rozwiązane podczas dzisiejszej wizyty. Dodatkowo funkcja zgód na karcie pacjenta, przypomina lekarzowi o pobraniu zgody, a po jej wgraniu do systemu z automatu przypisuje się do odpowiedniego miejsca na karcie pacjenta w zakładce "ZGODY"

Możliwy import z programu Prodentis

IQ Dental od momentu wejścia na rynek pod koniec 2019 oferowało możliwość importu danych z programu Estomed. Kolejnym programem, który wzięliśmy na warsztat był ProDentis. Dzięki takiej migracji, możemy przenieść dane pacjentów, historyczne wizyty, cały kalendarz i wiele więcej.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram