Modyfikacje nowego widoku wizyt, możliwość usuwania planów leczenia, domyślnie zaznaczony rodzaj wizyty

Grudniowy update IQ Dental składa się z 3 głównych zmian. Pierwsza rzecz to poprawiony wygląd i modyfikacja nowego widoku wizyt, kolejna funkcjonalność to możliwość usuwania planów leczenie, a na koniec domyślny rodzaj nowe wizyty.

1. Modyfikacje nowego widoku wizyt

Dla poprawienia komfortu realizacji wizyty, przy korzystaniu z ręcznego dodawania procedur dodaliśmy funkcję, która po wybraniu procedury od razu proponuje wybranie wariantu, a w dalszej części etapu (jeżeli występuje).

Oprócz tego na górnej belce z informacjami o terminie wizyty i statusie wizyty, dodaliśmy dwie ikony w których znajdują się ważne informacje odnośnie realizowanej wizyty.

Dodatkowo podczas każdej realizowanej wizyty na samym dole strony znajdziecie informacje o ostatnich zrealizowanych wizytach pacjenta. Pozwoli to znacznie szybciej zweryfikować ostatnie wizyty naszego pacjenta.

2. Możliwość usuwania planów leczenia.

Dodaliśmy możliwość usunięcia niepotrzebnych planów leczenia z konta pacjenta. Jeżeli zdarzy się, że przez przypadek usuniemy nie ten plan leczenia, wystarczy kliknąć checkbox "Pokaż dezaktywowane", a następnie przywróć poszukiwany plan leczenia.

3. Domyślnie zaznaczony rodzaj wizyty

Przy dodawaniu nowej wizyty do kalendarza nie będzie już wymagane podanie rodzaju wizyty, ponieważ ta, zawsze domyślnie zapisze się jako "Nieokreślona".

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram