IQ Mini EDM, zgody, linki w Karcie Pacjenta, licznik SMS, moduł RTG, dodatkowe oznaczenia P1

1.   IQ Mini EDM

edm w IQ Dental

Uproszczona wersja EDM dla tych gabinetów, które nie chcą korzystać ze skomplikowanych statystyk. Posiada wszystkie niezbędne moduły, takie jak rozliczenia pacjenta, rozliczenia lekarzy oraz połączenie z platformą P1.

2.   Zgody

zgody na leczenie w IQ Dental

Wdrożone zmiany pozwalają na wprowadzanie własnych formularzy zgód dla pacjentów. Przygotowane przez nas zgody systemowe można edytować i dostosowywać do potrzeb gabinetu. Co najważniejsze, wszystkie zgody można podpisać cyfrowo.

3. Linki w Karcie Pacjenta

Linki w Karcie Pacjenta w IQ Dental

Już teraz w wyróżnionej notatce w karcie pacjenta możemy wkleić interaktywny link do zewnętrznych zasobów kliniki. Dzięki temu nie opuszczając aplikacji IQ Dental możesz przechodzić do plików i folderów przechowywanych w innym miejscu.

4.  Licznik SMS

Licznik SMS w IQ Dental

Na głównym panelu został umieszczona licznik SMS. Każdy użytkownik widzi jaka jest dostępna pula SMS i czy jest potrzeba dokupienia kolejnego pakietu.

5. Moduł RTG

integracje z rtg w IQ Dental

Wprowadziliśmy modyfikacje do już istniejącej integracji Carestream i Vatech. Między innymi zaktualizowaliśmy sterowniki obu producentów, aby import zdjęć przebiegał sprawniej niż dotychczas.

6. Dodatkowe oznaczenia dotyczące platformy P1

platforma p1 e IQ Dental

W aplikacji pojawiła się dodatkowa zakładka, dzięki której możemy szybko zweryfikować, czy jakieś zdarzenie medyczne trzeba wysłać ponownie na platformę P1.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram