Intuicyjna wyszukiwarka globalna, automatyczne filmy i opisy w planie leczenia oraz blokada gabinetu na wypadek awarii lub szkolenia

Od teraz w planie leczenia aplikacja automatycznie wstawia filmy edukacyjne i szczegółowe opisy, dobierane do odpowiednich procedur. Wyszukiwarka globalna przeszukuje całą aplikację już po pierwszych kilku znakach, cyfrach i porządkuje wyniki m.in. wg pacjentów, pracowników, procedur, zadań czy multimediów. Na wypadek awarii sprzętu lub szkolenia zespołu możemy blokować konkretny gabinet.

Blokada gabinetu

Dzięki tej funkcjonalności można zablokować zapisywanie wizyt w określonym czasie. Może się to przydać np. w przypadku, gdy w gabinecie trwa przegląd techniczny sprzętu lub szkolenie personelu.

Dodanie szczegółów do planu leczenia

Prezentacja planu leczenia stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Do każdej procedury, którą planujemy zrealizować dodaliśmy opis wraz z filmem, który uświadamia pacjentowi czym jest zabieg, który będzie wykonany.

Sortowanie wyników wyszukiwania globalnej wyszukiwarki

Nasza globalna wyszukiwarka, przeszukuje całą aplikację w poszukiwaniu wpisanej przez Was frazy. Można wyszukiwać zarówno pacjenta, procedury i wiele innych. Zmieniliśmy sposób sortowania tak aby lista, za każdym razem wyświetlała wyniki w tej samej kolejności tzn. Pracownicy, Pacjenci, Rodzaj wizyty, Procedury, Multimedia, Zadania.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram