Integracja z Carestream i Vatech, intuicyjne tworzenie nowych terminów, automatyczna lista pacjentów priorytetowych i oczekujących

Użytkownicy sprzętów firm Carestream i Vatech (panoramy, cefalo, radiowizjografia) mogą od teraz automatycznie pobierać zdjęcia RTG do kart odpowiednich pacjentów. Edukacja pacjentów staje się jeszcze prostsza dzięki zmodyfikowanej wersji planu leczenia. Aplikacja samodzielnie tworzy listę pacjentów oczekujących, a rejestracja w intuicyjny sposób dobiera nowe terminy pacjentom.

Pacjenci priorytetowi

Pacjenci priorytetowi to moduł, który pozwala tworzyć listę pacjentów oczekujących. Po podaniu podstawowych danych takich jak Pacjent, Rodzaj wizyty i Czas wizyty aplikacja przeszukuje wolnych terminów w naszym kalendarzu. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej szczegółowo możemy wskazać Lekarz, Pora dnia oraz wskazać dzień w którym dany pacjent ma zostać automatycznie usunięty z listy.

Dzięki tej funkcjonalności możemy w bardzo łatwy sposób przełożyć już umówione wizyty na inny termin.

Alert przed dodaniem nowej procedury

Wszystkie procedury, które domyślnie dodane są do systemu IQ Dental są podpięte do naszego autorskiego mechanizmu generowania automatycznego planu leczenia. Dodanie tego alertu było dla nas szczególnie ważne, aby nasi użytkownicy mogli w 100% wykorzystywać wszystkie funkcje programu.

Jeżeli chcemy, aby generowanie automatycznego planu leczenia i automatyczne uaktualnianie diagramu pomagało nam w codziennej pracy należy modyfikować procedury, które są dodane w programie. Jeżeli w procedurach znajdują się warianty, których nie wykonujemy, to możemy je dezaktywować, a jeżeli nie ma ich w ogóle w programie to możemy dodawać swoje.

Integracja z programem Carestream i Vatech

Posiadając aparaty do wykonywania zdjęć RTG firmy Carestream i Vatech możemy zaimportować wszystkie zdjęcia pacjenta. Do połączenia IQ Dental z programem do obsługi RTG stworzyliśmy od podstaw dodatkową aplikację.

Dodanie diagramu do wydruków planu leczenia

W IQ Dental stawiamy na edukację pacjenta. Oprócz dodania filmików do prezentacji planu leczenia dodaliśmy również diagram pacjenta, w którym odkrywamy przed pacjentem tajemnicę numeracji zębów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram