Grupowe SMS, dodatkowe informacje, zmiana wyświetlania danych, ręczne czyszczenie poczekalni oraz pop-up po zakończonej wizycie!

Dzisiejszym wpis w pierwszej kolejności chcielibyśmy skierować do wszystkich Pań - Drogie Panie, wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET! Życzymy samych pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń!
Natomiast jeśli chodzi o IQ Dental w tym miesiącu do programu doszło kilka zupełnie nowych funkcjonalności, którym warto się przyjrzeć!

1. Grupowa wysyłka SMS - dodaliśmy możliwość wysłania jednej wiadomości SMS do więcej niż jednego pacjenta. Możemy wybrać albo kilku pacjentów, albo skorzystać z grupy pacjentów. Dla ułatwienia stworzyliśmy 5 domyślnych grup.

Wysyłka SMS-a do wszystkich Pań w związku z Dniem Kobiet? Żaden problem! 🙂

2. Dodatkowe informacje przy planie leczenia - Niektóre statusy dostępne w aplikacji nie generują rozwiązań przy planie leczenia. W chwili obecnej są 4 takie statusy (widoczne na zdjęciu poniżej). Zależało nam, aby jasno wskazać takie sytuacje, aby przy planowaniu leczenia nie pominąć niczego, co wyszło podczas badania na wcześniejszym etapie.

Prace nad tym zadaniem są związane z nową funkcjonalnością, która już niebawem będzie dostępna w aplikacji -możliwość tworzenie własnych statusów, pozytywów oraz problemów.

3. Zmiana wyświetlania danych pacjentów - zmodyfikowaliśmy informacje dostępne w module Pacjenci. Mamy nadzieję, że nowy widok znacząco poprawi korzystanie z listy pacjentów.

4. Dodanie przycisku `PRZYWRÓĆ` - Czasami zdarza się, że przypadkowo wybierzemy status wizyty np. Nieodbyta. Od dzisiaj jest możliwość samodzielnego przywrócenia takiej wizyty do statusu pozwalającego na jego dalszą edycję.

5. Ręczne czyszczenie poczekalni - Po kliknięciu listy oczekujących pacjentów, obok nazwiska każdego z nich pojawił się `X` pozwalający usunąć go z listy. Niezależnie od tego, lista pacjentów w poczekalni zeruje się po zakończeniu każdego dnia.

6. Pop-up po zakończonej wizycie  - w momencie zakończenia wizyty w gabinecie, osoba zalogowana jako rejestratorka w prawym dolnym rogu otrzyma komunikat, że pojawiła się wizyta do rozliczenia.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram