Dodanie szablonów notatek do wizyt, możliwość edycji zakończonej wizyty, realizacja wizyty z datą przyszłą, skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych.

W listopadzie popracowaliśmy sporo nad edycją wizyt, zarówno przed jej rozpoczęciem (data z przyszłości) jak również po jej zakończeniu. Na prośbę stomatologów, w celu ułatwienia opisywania wizyt pacjentów dodaliśmy możliwość tworzenia własnych szablonów notatek. Ponadto, w związku z tym, że wielu naszych klientów przechodzi z karty papierowej na dokumentację prowadzoną w wersji elektronicznej, rozszerzyliśmy kartę pacjenta o dodatkowe pole: numer karty papierowej. Stworzyliśmy również statystykę mierzącą skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych, która pozwoli na weryfikację tego jak przebiegają pierwszorazowe wizyty pacjentów.

Kilka ciekawych aktualizacji usprawniających pracę stomatologów, szczegIQ Dentalnie dotyczących edycji wizyt oraz tworzenia niezaleznych szablonów notatek. Włascicielom i managerom gabinetów zapewne przypadnie do gustu natychmiastowa informacja dotyczaca skuteczności konsultacji i wizyt pierwszorazowych.

1. Realizacja wizyty z datą przyszłą.

Zdarza Ci się przypadkowo realizować wizyty z dnia jutrzejszego? W IQ Dental to nie problem. W momencie próby realizacji wizyty zaplanowanych na kolejne dni otrzymasz powiadomienie o takiej sytuacji. Od razu masz wybór czy chcesz anulować rozpoczęcie tej wizyty, czy może jednak chcesz ją rozpocząć i przenieść na dzisiaj ponieważ pacjent z jutra przyszedł dzień wcześniej z powodu bólu zęba.

2. Skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych.

Statystyka mierząca skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych pozwoli Ci na weryfikację tego jak przebiegają wizyty pierwszorazowe pacjentów przyjmowanych w Twojej praktyce. Znajdziesz tam podział na dwie kategorie: wizyty pierwszorazowe bez leczenia oraz  wizyty pierwszorazowe z leczeniem. W pierwszej z nich zbierane są informacje odnośnie wizyt, na których odbywały się tylko konsultacje bez realizacji leczenia, natomiast druga pokazuje wizyty, na których realizowane były również inne procedury.

3. Możliwość edycji zakończonej wizyty.

Czasami zdarza się, że trzeba edytować zakończoną wizytę. Zapomnieliśmy dodać lub usunąć procedury? Po dodaniu komentarza możemy edytować zakończone, a nawet rozliczone już wizyty. Wszystko dla ułatwienia codziennej pracy w gabinecie.

4. Dodanie szablonów notatek do wizyt.

Dodaliśmy możliwość tworzenia szablonów notatek w celu ułatwienia opisywania wizyt pacjentów. Administrator może stworzyć notatki dostępne dla wszystkich użytkowników, natomiast każdy lekarz może dodać jeszcze inne swoje szablony, ponieważ jak wiemy zupełnie inne szablony wykorzystuje ortodonta, a zupełnie co innego potrzebuje implantolog.

5. Dodanie numeru karty papierowej pacjenta.

W związku z tym, że wielu naszych klientów przechodzi z karty papierowej na dokumentację prowadzoną w wersji elektronicznej, rozszerzyliśmy kartę pacjenta o dodatkowe pole: numer karty papierowej.

6. Dodanie nowych elementów do diagramu.

Rozszerzyliśmy możliwe oznaczenia na diagramie o takie statusy jak: ząb zatrzymanyzłamanie w wyniku urazuząb wyrzynający sięząb w trakcie leczenia oraz ząb do obserwacji.

7. Aktualizacja specjalizacji lekarza.

Odświeżyliśmy listę specjalizacji, aby odpowiadały liście tych faktycznie występujących w rozporządzeniu ministra zdrowia w sprawie specjalizacji.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram