Wojciech Fąferko

Z zawodu i pasji jestem lekarzem implantologiem, z natury przedsiębiorcą. Jestem Założycielem i Dyrektorem Medycznym Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic, Centrum Medycyny Estetycznej BodyCareClinic, laboratorium protetycznego Core3dcentres i wielu innych firm i marek. 

Od 2003 roku pracuję jako stomatolog. Od 2005 roku zajmuję się implantologią i stomatologią estetyczną. Specjalizuję się w tworzeniu schematów i procedur, pozwalających pracować dużym zespołom stomatologicznym w przewidywalny i powtarzalny sposób. Obecnie zajmuję stanowisko osoby zarządzającej oraz Dyrektora Medycznego Dentim clinic. Jestem rownież autorem i pomysłodawcą ogólnopolskich akcji: “Stop dentofobii” i “Stop rakowi jamy ustnej”. 

Obecnie moja aktywność mocno przenosi się na działania związane z szeroko pojętą edukacją. Postanowiłem wykorzystać swoje kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie i dzielić się wiedzą. Pierwszym szkoleniem z całej serii jest szkolenie Skuteczna Konsultacja Pierwszorazowa. To od tej wizyty zależy, jakich pacjentów będziemy leczyli, jakie procedury będziemy wykonywali i jaki sukces odniesie nasz gabinet. Dlatego wszystkim polecam bardzo dobre dopracowanie tego tematu. 

Bez reszty pochłania mnie też tworzenie oprogramowania IQDental. Jestem pewien, że w najbliższej przyszłości oprogramowanie to stanie się liderem rynku nie tylko polskiego, ale również światowego. 

Prywatnie jestem pasjonatem rowerów górskich, snowboardu/narciarstwa oraz kitesurfingu. Głównym celem mojego życia jest wychowanie 2 synów na swoich godnych następców! 

Od zawsze też interesowałem się tematem Wolności Finansowej. Jeśli chcesz poczytać coś na ten temat zapraszam na mojego bloga www.odzeradorentiera.pl Moje motto życiowe: „Bo żyje się po to, żeby żyć!”

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram