Tomasz Łukasik

Ukończył stomatologię na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, obecnie pracuje w Dentim Clinic w Katowicach, Centrum Medycznym Luxmed w Katowicach oraz Luxury Clinic w Żorach. 

Zajmuje się implantologią, chirurgią i periodontologią, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach i konferencjach, prowadzonych przez najlepszych specjalistów. Skupia się na podejściu mikrochirurgicznym – od uzupełnienia pojedynczych zębów, aż po rozległe rekonstrukcje odbudowujące wszystkie zęby. 

Autor książki „Uśmiechnij się” – poradnika dla pacjentów, omawiającego kompleksowo wszystkie problemy związane ze zdrowiem zębów. 

Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii i planowania leczenia – do tej pory przeszkolił łącznie ponad 1000 osób, z czego ponad 500 z zakresu chirurgii stomatologicznej. Skupia się na pokazywaniu DLACZEGO wykonuje się daną rzecz, a nie tylko JAK ją wykonywać. Dzięki temu jego kursanci mogą łatwo rozszerzać i modyfikować poszczególne techniki zabiegowe, w zależności od konkretnej sytuacji u pacjenta. 

Były Prezydent Ogólnopolski PTSS, członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist. Organizator kilkunastu konferencji, w tym kilku międzynarodowych, gdzie największa z nich miała niemal 1600 uczestników. 

Z zamiłowania gracz, interesuje się nowymi technologiami, uwielbia podróżować i uprawiać sport. Zdobywca Korony Maratonów Polskich, trenuje kalistenikę.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram