Damian Sokół

Kontakt do mnie: 731 179 000

Wraz z zespołem programistów IQ Dental zajmuję się udoskonalaniem aplikacji oraz pomagam naszym użytkownikom we wdrożeniu w nasz program. 

Od zawsze bliżej było mi do matematyki i analizy danych, co doprowadziło mnie do ukończenia Ekonomii ze specjalnością rynków finansowych na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzania w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 

Większość swojej kariery zawodowej byłem związany z mBankiem, gdzie zajmowałem się m.in. tworzeniem treści dla klientów na stronie www oraz aplikacji mobilnej, kontaktem z siecią sprzedaży, a przede wszystkim byłem odpowiedzialny za wyniki sprzedaży jednego z produktów ubezpieczeniowych. 

Doświadczenie zdobyte w jednym z największych banków doskonale udaje się wykorzystywać w pracy w IQ Dental, gdzie cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszej aplikacji. 

Udoskonalamy rzeczy które już są, a dodatkowo pracujemy nad wdrażaniem kolejnych funkcjonalności, gdzie część pomysłów pochodzi od naszych użytkowników - Zmiana koloru zębów mlecznych na diagramie? Całkowite przemodelowanie widoku diagramu? Każdy użytkownik może mieć wpływ na to jak wygląda nasza aplikacja! 

Prywatnie? Kiedyś harcerz i akordeonista, a obecnie miłośnik żeglarstwa śródlądowego, szczególnie na naszych Mazurach oraz fan piłki nożnej, gdzie szczególną sympatią darzę Manchester United.

Sprawdź czy Wasz gabinet jest gotowy na Elektroniczną Dokumentację Medyczną i wysyłkę zdarzeń medycznych do platformy P1!

This will close in 0 seconds

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram