Wersja DEMO bez konieczności logowania, dowolna konfiguracja uprawnień użytkowników, intuicyjny samouczek wdrożeniowy oraz indywidualne kolory personelu

Udostępniliśmy administratorom gabinetów swobodną konfigurację uprawnień, indywidualnie do każdego z użytkowników. Pojawiła się długo wyczekiwana wersja DEMO, która pozwoli zapoznać się osobom rozważającym IQ Dental z wszystkim funkcjonalnościami bez konieczności zakładania konta testowego. Tym wszystkim, którzy rozpoczną korzystanie z naszej aplikacji na starcie uruchomi się intuicyjny Samouczek, który poprowadzi za rękę podczas stawiania pierwszych w środowisku IQ Dental.

Przydzielanie uprawnień przez admina

Modyfikacja, która pozwala administratorowi i uprawnionemu menedżerowi na nadawanie uprawnień dla poszczególnych członków zespołu.

IQ Dental - Przydzielanie uprawnień przez admina

Samouczek wdrożeniowy

W celu łatwiejszej obsługi programu, dodaliśmy kolejny interaktywny samouczek, który wraz z użytkownikiem przechodzi przez najważniejsze elementy konfiguracji programu, tak aby jak móc jak najpełniej wykorzystać funkcjonalności IQ Dental.

IQ Dental - Samouczek wdrożeniowy

IQ Dental - Samouczek wdrożeniowy

Klinika Demo

Utworzyliśmy klinikę Demo, abyście mogli zobaczyć co oferuje IQ Dental, zanim dokonacie rejestracji i zakupu subskrypcji naszego programu.


IQ Dental - Wersja DEMO


Dodanie koloru personelu

Aby każdy pracownik lepiej odróżniał się nie tylko na widoku kalendarza, ale również w ustawieniach, dodaliśmy możliwość przypisywania konkretnych kolorów do Twojego personelu.

IQ Dental - Dodanie koloru personelu