Zwiększony diagram w karcie pacjenta, podział procedur na warianty i etapy, nowy moduł e-recept oraz wsteczne przeliczenie wynagrodzenia lekarza

Na prośbę użytkowników powiększyliśmy rozmiar diagramu na karcie pacjenta, dzięki czemu jest bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Stomatolodzy mogą wystawiać e-recepty poprzez przekierowanie do aplikacji rządowej. Procedury medyczne mają wyraźny podział na warianty, a te na etapy, przez co automatyczne planowanie i prezentowanie leczenia jest jeszcze wygodniejsze.

Moduł recept

Dodaliśmy przekierowanie na stronę gabinet.gov.pl wraz z instrukcją, aby ułatwić lekarzowi pierwszą konfigurację swojego konta na tym portalu.

IQ Dental - Moduł recept
Zwiększenie diagramu na karcie pacjenta

Powiększyliśmy diagram pacjenta, żeby był jeszcze lepiej widoczny

IQ Dental - Zwiększenie diagramu na karcie pacjentaPodział procedur na warianty

Procedury w IQ Dental zostały podzielone na warianty, a te można podzielić jeszcze na etapy, aby jak najlepiej oddać to co wykonujemy u pacjenta.

IQ Dental - Podział procedur na warianty


IQ Dental - Podział procedur na wariantyWsteczne przeliczenie wynagrodzenia dla lekarza

Możemy na nowo przeliczyć wynagrodzenie lekarza we wskazanym okresie. Funkcjonalność szczególnie potrzebna, gdy administrator zapomni ustawić prowizję lekarza na początku jego pracy i chciałby to edytować już po przeprowadzonych wizytach.


IQ Dental - Wsteczne przeliczenie wynagrodzenia dla lekarza