Dodanie szablonów notatek do wizyt, możliwość edycji zakończonej wizyty, realizacja wizyty z datą przyszłą, skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych.

W listopadzie popracowaliśmy sporo nad edycją wizyt, zarówno przed jej rozpoczęciem (data z przyszłości) jak również po jej zakończeniu. Na prośbę stomatologów, w celu ułatwienia opisywania wizyt pacjentów dodaliśmy możliwość tworzenia własnych szablonów notatek. Ponadto, w związku z tym, że wielu naszych klientów przechodzi z karty papierowej na dokumentację prowadzoną w wersji elektronicznej, rozszerzyliśmy kartę pacjenta o dodatkowe pole: numer karty papierowej. Stworzyliśmy również statystykę mierzącą skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych, która pozwoli na weryfikację tego jak przebiegają pierwszorazowe wizyty pacjentów.

Kilka ciekawych aktualizacji usprawniających pracę stomatologów, szczegIQ Dentalnie dotyczących edycji wizyt oraz tworzenia niezaleznych szablonów notatek. Włascicielom i managerom gabinetów zapewne przypadnie do gustu natychmiastowa informacja dotyczaca skuteczności konsultacji i wizyt pierwszorazowych.

1. Realizacja wizyty z datą przyszłą.
Zdarza Ci się przypadkowo realizować wizyty z dnia jutrzejszego? W IQ Dental to nie problem. W momencie próby realizacji wizyty zaplanowanych na kolejne dni otrzymasz powiadomienie o takiej sytuacji. Od razu masz wybór czy chcesz anulować rozpoczęcie tej wizyty, czy może jednak chcesz ją rozpocząć i przenieść na dzisiaj ponieważ pacjent z jutra przyszedł dzień wcześniej z powodu bólu zęba.

Realizacja wizyty z datą przyszłą - IQ Dental

2. Skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych.
Statystyka mierząca skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych pozwoli Ci na weryfikację tego jak przebiegają wizyty pierwszorazowe pacjentów przyjmowanych w Twojej praktyce. Znajdziesz tam podział na dwie kategorie: wizyty pierwszorazowe bez leczenia oraz  wizyty pierwszorazowe z leczeniem. W pierwszej z nich zbierane są informacje odnośnie wizyt, na których odbywały się tylko konsultacje bez realizacji leczenia, natomiast druga pokazuje wizyty, na których realizowane były również inne procedury.

Statystyka mierząca skuteczność konsultacji i wizyt pierwszorazowych - IQ Dental


3. Możliwość edycji zakończonej wizyty.
Czasami zdarza się, że trzeba edytować zakończoną wizytę. Zapomnieliśmy dodać lub usunąć procedury? Po dodaniu komentarza możemy edytować zakończone, a nawet rozliczone już wizyty. Wszystko dla ułatwienia codziennej pracy w gabinecie.

Możliwość edycji zakończonej wizyty stomatologicznej - IQ Dental


4. Dodanie szablonów notatek do wizyt.
Dodaliśmy możliwość tworzenia szablonów notatek w celu ułatwienia opisywania wizyt pacjentów. Administrator może stworzyć notatki dostępne dla wszystkich użytkowników, natomiast każdy lekarz może dodać jeszcze inne swoje szablony, ponieważ jak wiemy zupełnie inne szablony wykorzystuje ortodonta, a zupełnie co innego potrzebuje implantolog.

w celu ułatwienia opisywania wizyt pacjentów dodaliśmy możliwość tworzenia własnych szablonów notatek - IQ Dental


5. Dodanie numeru karty papierowej pacjenta.
W związku z tym, że wielu naszych klientów przechodzi z karty papierowej na dokumentację prowadzoną w wersji elektronicznej, rozszerzyliśmy kartę pacjenta o dodatkowe pole: numer karty papierowej

Dodanie numeru karty papierowej pacjenta - IQ Dental


6. Dodanie nowych elementów do diagramu.
Rozszerzyliśmy możliwe oznaczenia na diagramie o takie statusy jak: ząb zatrzymanyzłamanie w wyniku urazuząb wyrzynający sięząb w trakcie leczenia oraz ząb do obserwacji

Dodanie nowych elementów do diagramu - IQ Dental


7. Aktualizacja specjalizacji lekarza.
Odświeżyliśmy listę specjalizacji, aby odpowiadały liście tych faktycznie występujących w rozporządzeniu ministra zdrowia w sprawie specjalizacji.

Aktualizacja specjalizacji lekarza - IQ Dental